Totem Tabela
Esenler Totem Tabela Neler Yaptık?


Esenler Totem Tabelacı Ekonomik ve Kaliteli Reklam Merkezi

Ekonom Reklam Esenler, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, paslanmaz kutu harf tabela, krom kutu harf tabela, totem tabela, alüminyum oyma tabela, led aydınlatma tabela, çatı tabela, duvar tabela, yol tabelaları, dijital baskı tabela, iç dış yönlendirme tabelaları, uyarı ikaz tabela, araç giydirme, akıllı tabela, led tabela, stand, dijital baskı çözümleriylede sizelere avantajlı çözümler sunmaktadır.

Tabelacınız Esenler bölgesinde sizlere hem kaliteli hemde ekonomik fiyatlarla çözümler sağlamaktadır.

Size Yardımcı Olabilmek için aramanız yeterli.
0539 570 45 95
Totem Tabela Nedir?

Totem tabela, işletmelerin veya organizasyonların dikkat çekmek, tanıtım yapmak veya yol göstermek amacıyla sıklıkla kullanılan büyük, dikdörtgen veya sütun şeklindeki bir tabela türüdür. Genellikle işletmenin girişi veya önünde bulunur ve yaya veya araç trafiği tarafından görülebilir.

Totem tabelalar şunlara benzer özelliklere sahip olabilir:


Yükseklik:

Totem tabelalar genellikle yüksek bir konumda yer alır, bu nedenle uzaktan kolayca görülebilirler ve işletmenin veya organizasyonun yerini belirtmek için kullanılırlar.

Çift Yönlü:

Totem tabelaların genellikle iki yanı vardır ve her iki yönden de görülebilirler. Bu, tabelanın karşıdan gelen trafiği veya yayaları çeşitli yönlerden çekmek için kullanılmasına olanak tanır.

Görsel Çekicilik:

Totem tabelalar, işletmenin adını, logosunu veya diğer önemli bilgileri büyük ve çarpıcı harf ve görsellerle sergileme fırsatı sunar. Bu, marka kimliğini vurgulamak için kullanılabilir.

Aydınlatma:

Bazı totem tabelalar, gece veya düşük ışıklı ortamlarda daha iyi görünürlük sağlamak için aydınlatma sistemleriyle birleştirilebilir.

Özelleştirilebilirlik:

Totem tabelalar, işletmenizin ihtiyaçlarına ve görsel tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Tasarım, renk, boyut ve malzeme seçenekleri genellikle müşteri taleplerine göre ayarlanabilir.

Totem tabelaların ana amacı, işletmelerin veya organizasyonların konumlarını belirtmek, tanıtmak ve yönlendirmektir. Özellikle alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar, benzin istasyonları, tatil köyleri, iş parkları ve büyük organizasyonlar gibi geniş alanlarda sıkça kullanılırlar.

Bu tabelalar, hem kurumsal kimlik hem de pazarlama stratejileri için önemli bir araç olabilir ve işletmenin veya organizasyonun görünürlüğünü artırabilir.

Bizi arayın hem ekonomik, hem kaliteli Totem Tabela seçenekleri ile hizmet farkımızı yaşayın.

 

REFERANSLARIMIZ